Regisseurs

Ben je op zoek naar een (andere) regisseur? Dan vind je hier een overzicht van regisseurs die door de verenigingen geraadpleegd en/of ingehuurd kunnen worden voor regie-ondersteuning. Deze lijst bestaat uit zowel professionele als amateur regisseurs. Per regio vind je de contactgegevens en een evt. genre specialiteit van de regisseur. Voor aanvullende informatie over opleiding, werkervaring en in het verleden geregisseerde voorstellingen, klik je op de naam van de desbetreffende regisseur.

Voor advies, kun je contact opnemen met Marnix Mulder, e: mmulder@hklimburg.nl. Wanneer je andere vragen hebt, of opgenomen wilt worden in onze regisseursbank, neem dan contact op met Joke Versteden, e: jversteden@hklimburg.nl.

 

NOORD-LIMBURG

 

Grace Bellel, Natteweg 37, 5912 PH, Venlo

t: 06 14118142, e: bellel@kpnplanet.nl, w: www.pium.nl / www.theatergezelschappit.nl

Specialiteit: choreograaf, dans coaching, danser, dansdocent moderne dans & improvisatie – compositie

 

Eleonoor Clermonts-Thijssen, Prins Hendrikstraat 21, 5802 BD, Venray

t: 0478 580878 / 06 15180357, e: ect.clermonts@ziggo.nl

Specialiteit: blijspelen, kluchten, (komische) thrillers

 

Manon van Gils, Kaldenkerkerweg 261, 5915 PP, Venlo

t: 077 3544426 / 06 40793622, e: manonvangils@gmail.com

Specialiteit: werken met jonge mensen, productie maken vanuit improvisatie

 

Jos Knapen, Meijelseweg 43, 5725 RG, Heusden (gemeente Asten)

t: 0493 560334, e: j.knapen6@kpnplanet.nl

Specialiteit: blijspelen, kluchten

 

Lisette Leenders, Meijelseweg 3, 5725 BA, Asten-Heusden

t: 06 23224731, e: info@leenderstoneel.nl, w: www.leenderstoneel.nl

Specialiteit: verschillende genres

 

May Maas, Dwarsstraat 5, 5993 AX, Maasbree

t: 077 4652745 / 06 10503910, e: menfmaas@gmail.com

Specialiteit: komedies, tragikomedies, tragedies

 

Hennie van der Meij, Prins Mauritsstraat  30, 5923 AZ, Venlo Blerick

t: 06 4451334, e: henniebetty@home.nl

 

Frans van de Pas, Ysselsteynseweg 97, 5813 BL, Ysselsteyn (Lb)

t: 0478 541696, e: f.vandepas@home.nl, w: www.passievoorverhalen.nl

Specialiteit: grote toneelproducties met meerdere disciplines (toneel, muziek, dans en zang)

 

Marion Pingen, Pater Verhaagstraat 2, 5941 BJ, Velden

t: 077 4722419, e: josenmarionpingen@ziggo.nl

Specialiteit: grotere stukken (musical, revue) met veel spelers en verschillende disciplines (toneel, zang, dans), kluchten, blijspelen, thriller, tragikomedie en eenakters

 

Mariet Tans, Lijsterweg 11a, 5941 AR, Velden

t: 06 52471777, e: mariettans@hotmail.com

Specialiteit: humor, ontroering, muziek als inspirerend element gebruiken, komedie

 

Ton Ursem, Framboosstraat 18, 5925 HH, Venlo

t: 077 3822906 / 06 43096401, e: ton.ursem@gmail.com, w: www.theater1719.nl

Specialiteit: samen een stuk schrijven, bewerken van bestaande stukken tot een moderne voorstelling, spraakmakend, veelzijdig, vernieuwend, spectaculair, humoristisch, opleiden nieuwe spelers tot volwaardige acteurs

 

Marja Witlox-Pulles, Over de Beek 2, 5865 AD, Horst aan de Maas

t: 0478 692570, e: g.witlox@online.nl

Specialiteit: blijspelen, kluchten en eenakters

 

—————————————-

 

MIDDEN-LIMBURG

 

Tom Derkx, Keubenkamphof 6, 6049 LL, Herten

t: 0475 322746 / 06 54343966, e: derkxje@ziggo.nl

Specialiteit: blijspelen, goed toneelspel

 

Bert Kop, In de Planten 19, 6102 EP, Echt

t: 0475 485081, e: b.kop@home.nl

Specialiteit:  ik wil geloven wat ik zie, grensverleggend bezig zijn zonder de onmogelijkheden uit het oog te verliezen, met plezier en enthousiasme het beste uit de groep halen

 

Johan Korten, Parkhof 14, 6039 DH, Stramproy

t: 06 48551917 / 06 48551917, e: broabenjer@hotmail.com

Specialiteit: producties op locatie, producties met muziek

 

—————————————-

ZUID-LIMBURG

 

Tilly Azgouzoul,  Erfstraat 25, 6414 TD, Heerlen

t: 045 5210612, e: m.agouzoul@home.nl

Specialiteit: alle genres

 

Cor Bastiaans, Dorpstraat 126, 6122 CC, Buchten

t: 046 4856112 / 06 10396753, e: corbastiaans@home.nl

 

Hans Bost, Frans Halsstraat 97, 6464 CG, Kerkrade

t: 045 7074008 / 06 41703043, e: hansbost@scarlet.nl

Specialiteit: kluchten, blijspelen

 

Tim Gladdines, Frankenstraat 130-b, 6224 GS, Maastricht

t: 043 3626505 / 06 21553309, e: tim@timgladdines.nl, w: www.timgladdines.nl

Specialiteit: improvisatietraining, verteltechnieken, verteltheater, humor en absurdisme

 

Marlies Harings-Damoiseaux, Langstraat 1a, 6333 CC, Schimmert

t: 045 5111964 / 06 23998025, e: mdamoiseaux@kpnmail.nl

Specialiteit: blijspel, komedie, tragikomisch, workshops voor volwassenen en kinderen

 

Ruud Horrichs, Rapertingenstraat 11-6, 3500, Hasselt (BE)

t: 0031 (0) 613017665 / 0032 (0) 479806672, e: ruud.horrichs@gmail.com

Specialiteit: het onmogelijke mogelijk maken, absurdisme, vreemde en uitvergrote personages, gebeurtenissen die elkaar opvolgen zonder een al te logische oorzaak-gevolg relatie

 

Riny Jalhay, Martin Lamkincour 2C, 6225 EM, Maastricht

t: 043 3256045 / 06 22746541, e: riny.jalhay@ziggo.nl

 

Jolanda Jonkers, Populierweg 82B, 6222 CS, Maastricht

t: 06 52043014, e: jolanda@jolandajonkers.nl, w: www.jolandajonkers.nl

Specialiteit: kluchten, drama’s

 

Jos Jonkers, Wilhelminasingel 76, 6221 BL, Maastricht

t: 043 407732 / 06 54744401, e: josjonkers@2tact.nl, w: www.2tact.nl

Specialiteit: een lach en een traan, toegankelijke stukken

 

Zef Lemmens, Brugstraat 8, 6129 CL, Urmond

t: 046 4332225 / 06 54933241, e: zeflemmens@tele2.nl

Specialiteit: alle genres, dialect amateurtoneel

 

Nicole Linssen, Nieuwe Gaasstraat 12, 6369 VK, Simpelveld

t: 045 5444816 / 06 24885036, e: nicolelinssen12@gmail.com

Specialiteit: locatietheater, moderne bewerkingen en komedies. Kortom: teksttheater met fysiek spel, liefst met sterk beeld. Kwaliteit: coachend vermogen naar minder ervaren spelers

 

Bep Mergelsberg, Alex Schaepkensstraat 2, 6137 CR, Sittard

t: 06 48434430, e: mergelsbergb@gmail.com

Specialiteit: alle genres, alle leeftijden, op basis van improvisaties

 

Veronique Obrie, Vogelzang 15, 6231 RM, Meerssen

t: 043 3640669 / 06 20483005, e: veroniqueobrie@home.nl

Specialiteit: mensen van vlees en bloed op het toneel zetten

 

Jeu Renkens, Baandert 52, 6136 ES, Sittard

t: 046 4522114, e: jeu.renkens@zonnet.nl

Specialiteit: improvisatietoneel, eigen teksten en alles waar ik een uitdaging in zie

 

Trijntje (Tiny) Rompen-Vestering, Margrietlaan 48, 6151 AJ, Munstergeleen

t: 046 4523348 / 06 28466787, e: trijntjev@home.nl

Specialiteit: kluchten, blijspelen

 

Laurens Savelkoul, Ehrensteinstraat  20, 6136 CN, Sittard

t: 046 452251 / 06 25038404, e: info@laurenssavelkoul.nl, w: www.laurenssavelkoul.nl

Specialiteit: schrijven, spelen, regisseren van toneel- en theaterstukken

 

Tamara Shelp, Commandeurstraat 3, 6281 AL, Mechelen NL

t: 043 4553835 / 06 11953505, e: nltamara@yahoo.com

Specialiteit: director, actingcoach-instructor

 

Nicole Schurgers-Op den Kamp, Oudeweg 24, 6136 VZ, Sittard

t: 046 4512701 / 06 15505191, e: n.schurgers@trevianum.nl

Specialiteit: kluchten, blijspelen, revue, maar sta open voor alle soorten theater

 

Nina Sondagh, Spoorweglaan 14, 6221 BS, Maastricht

t: 06 15853101 , e: nina@sondagh.nl, w: www.ninasondagh.com

Specialiteit: naast theatermaker ben ik ook fotograaf. ik denk beeldend en dat is ook vaak mijn vertrekpunt. verder heb ik een technische aanpak en wil ik graag samen met mijn spelers op onderzoek. mijn specialiteit is beeldend theater maken vanuit improvisatie of vanuit een theatertekst.

 

Fien Tans

e: fien.tans@hetnet.nl

Specialiteit: ik ben in alle genres thuis, kan goed werken vanuit improvisaties en maak graag gebruik van andere kunstvormen zoals muziek, dans en film

 

Marij Walczak-Hanssen, Weverstraat 27, 6151 DJ, Munstergeleen

t: 046 4528074 / 06 23022925, e: marijwalczak@home.nl

Specialiteit: kluchten, blijspelen

 

Oscar Becx, Dillegaard 48, 6417 HH, Heerlen

t.  0617 375 384, e: o.becx@home.nl

Specialiteit:  Klucht, comedie, blijspel,jeugdvoorstellingen